Doğallıktan ve saflıktan yana olan yaşam ve gıda felsefemizin temeli olarak Kuzey Ege gibi önemli doğal yaşam alanlarından zeytinliklere sahip olarak zeytinyağına olan sevgimizi ve bağlılığımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Çünkü doğal bir ürün elde etmek istiyorsanız işe ürününüzü doğal bir ortamda yetiştirmekle başlanması gerektiğinin bilincindeyiz.
 

Aivalia zeytinyağlarını uygun koşullarda üretip tüm müşterilerimizin yüzde yüz zeytinyağının tadına varmalarını sağlıyoruz.


Misyonumuz

Aivalia olarak deneyimli ve işinde uzman kadromuzla kalite standartlarının üzerinde tüm Türkiye'de müşterilerimize kaliteli, uygun, doğal ve güvenilir zeytinyağı sunmaktayız. Her geçen gün müşterilerimizin olumlu desteğini alarak büyümeye devam ederek ticari yaşamımıza güvenle ilerlemek ve saygın bir marka olmak amacındayız.

Vizyonumuz

Aivalia firmasının vizyonu, istikrarlı gelişme ve yenilikleri yakın takip ile zeytinyağı sektörünün tartışmasız lideri olmak, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır. Kaliteden ödün vermeden, mükemmel bir işçilik sonucu ortaya çıkan dalından sofralara uzanan zeytinyağlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak bizim önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir.