Doğallıktan ve saflıktan yana olan yaşam ve gıda felsefemizin temeli olarak Kuzey Ege gibi önemli doğal yaşam alanlarından zeytinliklere sahip olarak zeytinyağına olan sevgimizi ve bağlılığımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Çünkü doğal bir ürün elde etmek istiyorsanız işe ürününüzü doğal yöntemlerle yetiştirmekle başlanması gerektiğinin bilincindeyiz.
 

Aivalia zeytinyağlarını doğal  koşullarda üretip tüm müşterilerimizin zeytinyağının  saf ve doğallığın verdiği nefis  tadına varmalarını sağlıyoruz.


Misyonumuz

Aivalia olarak deneyimli ve işinde uzman kadromuzla kalite standartlarının üzerinde tüm Türkiye'de müşterilerimize kaliteli, doğal ve güvenilir zeytinyağı sunmaktayız. Her geçen gün müşterilerimizin olumlu desteği ile  büyümeye devam ediyoruz. Yaşamımıza güvenle ilerlemek ve saygın bir marka olarak kuşaklar boyu bilgi birikimimizi aktararak devam etmek  amacındayız.

Vizyonumuz

Aivalia firmasının vizyonu, istikrarlı gelişme ve yenilikleri yakın takip ile zeytinyağı sektörünün tartışmasız lideri olmak, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır. Kaliteden ödün vermeden, mükemmel bir emek sonucu ortaya çıkan dalından sofralara uzanan zeytinlerimiz  ve zeytinyağlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak bizim önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir.